ימי גיבוש לעסקים

ימי גיבוש

לימי גיבוש וימי כיף לעובדים תמיד יש מקום, הם גורמים לחידוש כוחות, רענון, יעלו חיוך, יגרמו בעיקר לכיף ויצרו מחויבות של העובד לארגון. חשיבותם הינה משמעותית ונחוצה הן לעובד והן לארגון.
הלחץ היומיומי בו כולנו נתונים, הדרישות, היעדים, התחרותיות והמאמצים הנדרשים מכל עובד בארגון מחייבים השקעה גדולה ואנרגיה כמעט בלתי נגמרת וכארגון עליכם לשים לכך דגש כפול !

ימי גיבוש מחייבים תכנון קפדני עם דגש על סדר היום, לוחות זמנים, אטרקציות, אוכל, תחבורה, מסרים וערכים שחשובים לארגון ועוד המון מרכיבים נוספים במטרה לתת את הערך האמיתי לעובדים. לא מספיק לעשות רפטינג בירדן בהגעה עצמית או סרט VIP...

יש המון אפשרויות ורעיונות להפקת יום גיבוש/כיף לעובדים, החשוב ביותר הוא התאמה בין התקציב לבין הצרכים שהארגון מעלה ומעוניין להשיג.

מגוון ימי הגיבוש שלנו והרעיונות היצירתיים הוא אין סופי, החל מיום גיבוש במשרד ועד יום גיבוש לעובדים עם המשפחות, היכן שרק תרצו.

בואו להיות ארגון מוביל שדואג לרווחתם של עובדיו !

תמונות נבחרות

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support